O Nas

   Firma AL-KOR powstała w 1997 roku. Aby służyć Państwu profesjonalną pomocą, w każdym aspekcie naszej działalności, ciągle uczymy się i poszerzamy naszą widzę praktyczną.

  AL-KOR Jacek Borowski jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem farb holenderskiego producenta Sigma na terenie Pomorza Gdańskiego jednocześnie w dwóch działach:

  • Farby stolarskie

  • Farby oraz tynki dekoracyjne.

  Jesteśmy również dystrybutorem lakierów oraz bejc niemieckiej marki Hesse-Lignal oraz hiszpańskich farb dekoracyjnych TKROM. Ponadto zajmujemy się realizacją zamówień na maszyny, urządzenia oraz wysokiej klasy narzędzia sprawdzonych marek stanowiących rezerwę dla wojska i innych służb mundurowych w Europie. Świadczymy usługi z użyciem koparki i koparko ładowarki. Posiadamy własnych operatorów.

  Posiadamy 5 systemów kolorowania farb oraz 2 nowoczesne urządzenia do pomiaru kolorów, dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa każdy kolor.

  Jesteśmy z Państwem od momentu zaproponowania odpowiedniej technologii, poprzez sprzedaż farb na ustalonych warunkach handlowych oraz serwis posprzedażowy.

  Al-kor Jacek Borowski  kontynuuje działalność Al-kor z ulicy Beniowskiego 5 z Gdańska.

  W 2011 roku AL-KOR Spółka Jawna działający na ulicy Beniowskiego w Gdańsku uległ podziałowi. AL-KOR Jacek Borowski zajmuje się farbami stolarskimi i dekoracyjnymi, natomiast po farby antykorozyjne zapraszamy do:
  AL-KOR Wojciech Borowski
  ul. Olimpijska 2
  81-538 Gdynia
  tel.: 58 620 88 31

 
 
Copyright AL-KOR 2012
Projekt i wykonanie: A Studio
stat4u